fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

Jooga algkursus Nõmmel alates 11. jaanuarist

 

Omanda jooga ABC — 8 nädalat süsteemset õpet koos kirjalike materjalidega hubases ja ruumikas Lauliku lasteaia saalis Nõmmel! Kursus toimub neljapäeva õhtuti kell 20.00-21.30 alates 11. jaanuarist kuni 1. märtsini. Jooga algajate kursusel õpitakse jooga asendeid (aasanad) ja hingamisharjutusi (pranayama’d). Kursuse jooksul arendatakse jõudu, painduvust, hingamisharjumusi, keskendumist ja lõdvestumist. Iga joogatund algab lühikese teoreetilise osaga, kus räägime joogaasendite ja hingamise tervendavast mõjust, tervislikust toitumisest ja positiivsest mõtlemisest.

Kursusel õpetatakse Šivananda joogat, mis on klassikaline hatha jooga. Hatha jooga on see osa joogast, mis aitab läbi füüsiliste harjutuste jõuda meelerahuni ja aitab meie keha, meele ja hinge viia harmoonilisse kooskõlla.

Kursust juhendab rahvusvaheliselt sertifitseeritud 10-aastase õpetamiskogemusega joogatreener Reelika Rohtmaa (spirituaalse nimega Shakti).
Loe Reelika kohta lähemalt siit.
Loe, mida Reelika õpilased on tema kohta öelnud.

Kursuse osalemispanus on 90 eurot.
Registreerumiseks palun täida ära järgnev ANKEET.

  • Kursusele on vajalik kaasa võtta oma joogamatt. Kui Sul oma matti veel ei ole, siis saad selle soovi korral osta minu (Reelika) käest. Vaata lähemalt siit.
  • Pärast kursuse läbimist on võimalik jätkata tundides käimist teisipäeva ja neljapäeva õhtuti kell 18.30-20.00 samas kohas - Lauliku lastaia saalis.
  • Kuni kaks kursuselt puudutud tundi on võimalik eelpool mainitud aegadel pärast kursust järele teha.

Lisainfo: 556 77 613; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Enne esimest korda joogatundi tulekut palun loe läbi järgmised soovitused:

1. Proovi mitte süüa vähemalt kaks tundi enne treeningut.
2. Kanna mugavaid ja avaraid rõivaid, kõige parem on joogat teha paljajalu.
3. Lõpulõdvestuseks pane jalga sokid, soovi korral võid end katta pleedi või õhukese tekiga.
4. Informeeri kindlasti joogaõpetajat, kui sul on kõrge vererõhk, vigastus, trauma või sul on olnud hiljuti operatsioon või kui oled lapseootel.
5. Osale joogatunnis täie teadlikkusega ning tea, et ainult Sina üksi vastutad oma heaolu eest.
6. Unusta ära võistlemine teiste ja iseendaga - jooga ei ole sport. Parem areneda aeglaselt, teadlikult ja järjekindlalt. Ole Sina ise!

Kiirusta, sest gruppi mahub vaid loetud arv toredaid joogatajaid!

Oled südamest oodatud! 
Reelika