fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

Ettevõttele

Suurepärane võimalus kutsuda joogaõpetaja oma kontorisse, koolitusele või suvepäevadele

Joogatund on heaks vahelduseks töönädalasse, sest aitab leevendada pingeid, tõstab konsentratsioonivõimet ja teeb tuju heaks. Joogatunni pikkus on vastavalt soovile kas 60, 75 või 90 minutit. Joogatunni läbiviimise eelduseks on suurema pinna olemasolu (näiteks nõupidamisruum), samas on võimalik kohadada joogakoolitus ka selliselt, et see ei nõua osalejatelt eririietust ning koolitust saab läbi viia toolil istudes.

Samuti saab kutsuda joogaõpetaja oma meeskonnale läbi viima teistmoodi koolitust — lõdvestuspäeva. Koolitus sisaldab endas loengut ja praktilisi joogaharjutusi. Loengus räägitakse, kuidas endaga tegeleda stressi ja pinge korral ja seletatakse lahti jooga olemust. Pärast loengut on võimalus ise jooga tervendavat mõju kogeda. Soovi korral saab lõdvestuspäeval õppida ka tervisliku taimetoidu valmistamist ja/või viia läbi meditatsiooni töötuba.

 

Tagasiside

Mõttemaru koolitus- ja konverentsikeskuse juht Andero Teras:

Sinuga on väga meeldiv koostööd teha, kuna suhtlus on kiire ja korrektne. Samuti oled avatud erinevatele võimalustele ja lood täpselt vajadustest lähtuva jooga töötoa. See nõuab omajagu pühendumust ja põhjalikkust, et universaalsed teadmised panna väga spetsiifilisse konteksti, mis loob suurepärase väljundi Sinu õpetusele.

Koolitusel "Lastejooga lasteaiaõpetajatele" osalenud Monica (2016 sügis):

Kuna minu varasem praktiline kokkupuude joogaga on olnud minimaalne ning aastate tagune, siis oli lastejooga koolitus igati väga huvitav. Meeldis, et sai kõike kohe kaasa teha ja enda peal proovida. Oma ametist tulenevalt (lasteaia liikumisõpetaja) olen siiski juba ka ise jooga vastu huvi tundnud ning ka lastega harjutusi proovinud. Seetõttu olid mitmedki neist tuttavad, teised aga mitte. Oli kasulik teada saada, kas olen neid seni õigesti kasutanud. Ja muidugi, hingamine (nö õigesti) on nii raske, (mida kuulete kindlasti sageli). Imelik on see, et "õige" tundub just "valepidi" hingamine olevat... Lastejooga koolitusel meeldis, et lisaks aasanate ettenäitamisele tutvustas õpetaja ka lühidalt jooga olemust, samuti olen väga tänulik materjalide üle, mille saime meilile. Tahan märkida, et mulle meeldis väga õpetaja hääl.

Koolitusel "Lastejooga lasteaiaõpetajatele" osalenud Tiina (2016 sügis):

Lasteaia liikumisõpetajana sain koolituselt põnevaid nippe, elemente, mida kasutada liikumistegevuse lõpetavas osas või siis eraldi liikumistegevusena, kus keskendungi joogale ja hingamisele.

Juuru Eduard Vilde kooli joogakoolitusel osalenud Triinult (42):

Minule jooga õpituba meeldis ja sobis. Tekkis mõnus rahustav tunne ja minu jaoks oli oluline, et selle põhjus oli suurel määral õpetajas endas, mitte ainult hingamises ja tehtud harjutustes. Kindlasti oleksin huvitatud edaspidigi joogatundides käimisest, kui tunnid toimuksid ainult kodule lähemal.

Tartu Rahvusvahelise Kooli lõdestuspäeval osalenutelt:

Juhani (30):
Minu arvates oli jooga lõdvestuspäev meie kollektiivile hea kombinatsioon. Ma pole kunagi joogat teinud ja oli tore kuulda teooriat ja ajalugu ning saada sobiv sissejuhatus joogasse. Liigutused, mis Reelika oli valinud, olid väga sobivad algajale ja pärast oli tunne täiesti mõnus. Viimane söögiosa oli ka väga tore ja ma arvan, et väga vajalik, kui tahad joogast ja teistsugusest elustiilist tõesti kasu saada. Nii et ma ei muudaks lõdvestuspäeva osas midagi, hea pakett.

Evelyn (38):
Jooga lõdvestuspäev oli mõnus nagu ikka! Minu pärast võiks neid olla märksa tihemini kui korra aastas. Nii et mina olin ja olen väga rahul ja toetan igati, et sellist üritust võiks korrata ja tihedamini korraldada!

Eesti osaluskogude koja liikmete ja maakondlike juhtide joogakoolituselt:

Jooga oli äärmiselt mõnus ja lõõgastav. Mulle meeldib, kui pikematel üritustel on mõeldud ka füüsise eest hoolitsemisele. Instruktor oli meeldiv ja osav, mis tegi tunni nauditavaks ja arendavaks.

...

Ma pole ammu end nii lõdvestunult ja puhanuna tundud. Tahaks joogaga pidevalt tegelema hakata. Kiitused juhendajale - oli tõesti väga tore ja lõõgastav kogemus!

...

Nii-nii põnev uus kogemus. Varem ma arvasin, et see on mingi igav mediteerimine, kuid tegelikult oli see väga rahustav ja lõõgastav. Hiljem tuli isegi mõte edasipigi sellega tegeleda. Koolitaja oli samuti hästi inspireeriv ja tore.

...

Olen varem hästi vähe joogaga kokku puutunud, aga esimest korda sain seda ka päriselt proovida. Juhendaja oli tore ning tekitas huvi joogat veel proovida.

Kultuuriväärtuste ameti Sakala tänava joogagrupilt (Helve):

Tänud meie kenale joogatreenerile Reelikale! Oleme Reelika juhendamisel joogatundides käinud üle 3 aasta. Tunnid on olnud meile kasulikud ja pärast tunde on alati väga hea enesetunne. Jõudu meie treenerile edaspidiseks. Soovitame kõiki Reelika joogatrenni!

 

Küsi julgesti lisa This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ja korraldame Sinu asutusele/kollektiivile meeleoluka, hariva ja lõõgastava ürituse!