fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

Mantraõhtu

Kutsun Sind lõpetama nädalat rõõmsas ja lõõgastunud meeleolus koos mantraid lauldes. Laulame tuntud ja vähemtuntud mantraid, näiteks olen valinud kavva ka mõned maailmakuulsaid mantraid Deva Premali, Snatam Kauri ja Shiva Dasi loomingust!

Mis on mantra ja kuidas see mõjub?

Mantra on püha heli, mis võib olla nii tervikfraas, sõna või silp. Tähenduse ja mõju annab talle temas sisalduv helivibratsioonide kompleks. Mantrate laulmine kergendab hinge ja vabastab meie keha blokeeringutest. Helide vibratsioon harmoniseerib meie kehasiseseid vibratsioone — molekulide ja elundite võnkeid. Kirtani ehk pühade laulude laulmine eemaldab psüühilised kompleksid ja muudab meele muretuks, kergeks ja puhtaks.

Õhtu lõpetame juhitud vaikusemeditatsiooniga. Laulame enamasti sanskriti keeli, laulmine toimub eeslauljale - Shaktile järele lauldes ja on saadetud harmooniumil. Eelnev lauluoskus ei ole vajalik ja sõnadega laululehed on kohapeal olemas. Kui soovid, võid võtta kaasa ka oma pilli, mida valdad! Tule laula meel rõõmsaks ja hing rahulikuks!

Kui Sul on soov mantraõhtul osaleda, siis saad mind kutsuda seda läbi viima. Võta minuga julgesti ühendust: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

 

 

 

Osalenute tagasiside:

Pille:

Mantraid lauldes leian alati oma hinge armsasti ülesse, tekib ühendus, tasakaal ja rahutunne. Loitsimise taustal kerkis pinnale nii mõnigi sisekaemus, mille tulemusel sain jälle sammukese endale lähemale ja tükikese ebavajalikku, ütlen siis nii, et välja laulda. Olen tänulik. 

Anu:

Õhtu meeldis väga, tuleksin ikka veel ja uuesti. Emotsioonid olid pärast väga mõnusad, rahulikud ja vaiksed! Aitäh selle eest! 

Raili:

Laulmine tuli lihtsalt - nagu iseenesest! Laulude arusaamise või järjepidamisega tuli üsna kiiresti harjuda, aga õnneks abistati. Tänud toreda õhtu eest!