fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

LIVE joogatunnid Sinu enda kodus

 

LIVE hatha jooga tund ZOOM keskkonnas esmaspäeviti kell 18.30-19.30 Sinu enda kodus. Tund sobib kõigile tasemetele algajatest edasijõudnuni. 

- Tunnis on võimalik osaleda ka 7 päeva jooksul seda järgi vaadates.
- Osta piletid mugavalt ja kiirelt SIIT: https://fienta.com/et/s/online-jooga-4655
- Pääsmed on müügis ka www.stebby.eu keskkonnas (teenusepakkuja Shakti jooga)
- Pärast piletiostu saadan Sulle tunnile pääsu lingi ja muu vajaliku lisainfo Sinu e-mailile hiljemalt 60 minutit enne tunni toimumist.

Kui oled ostnud pääsme Stebbyst või ostnud mitmekorra kaardi Fientast, siis PALUN REGISTREERU LIVE tundi siin:

https://forms.gle/MiXWA6znG9wJhr776

HINNAD:
- Üksiktunni osalemispanus 12€
- 4x kaart 40€, kehtib 6 nädalat
- 8x kaart 72€, kehtib 10 nädalat

Reelika saalitundide kohta loe lähemalt SIIT.

Reelika LIVE/ONLINE jooga algkursuse kohta loe rohkem SIIT.

OSALENUTE TAGASISIDE:

Kristel M.: "Ma olen väga tänulik Sulle, et Sa LIVE-tunde korraldad, nii et hea meelega jagan oma mõtteid.
Minu jaoks oli natuke väljakutse kõigepealt selle otsuse tegemine - kas üldse osaleda LIVE-tundides või mitte. Kõik uus on ju natuke võõristust tekitav ja mugavusstsoonist väljatulek. Aga see kõhklus oli ainult korraks, sest tehniliselt polnud midagi peljata - veebikõneded on saanud enamusele osaks igapäevaelust ja samas tekitas mõte õpetajaga joogatunnist oma kodus isegi elevust.
Esmalt võib kodustest/töistest teemadest lahti laskmine nõuda rohkem teadlikku pingutust, sest füüsiliselt teise kohta minek ja keskkonna vahetus aitavad iseenesest sellele kaasa. Samas on enda teatud teemadest välja lülitamise ja soovitud teemale keskendumise oskus väga kasulik, nii et see on nagu tunni osa. Ja kindlasti on hea enne tundi enda poolt kõik teha, et see aeg oleks võimalik iseendale võtta (laste ja lemmikloomade korraldus). Oleme vahel isegi enne tundi natuke viirukit põletanud, et toas oleks teine hõng.
Mulle on väga meeldinud, et tunnid on olnud erinevad, kui mingi tund ei ole just lemmikharjutused, siis on ikka soov järgmine kord jälle osaleda, sest siis on rõhk kuskil mujal. Või siis uudishimu, et mis seekord ees seisab.
Hästi positiivselt mõjub Sinu suhtlemine ja hea tuju - kui praegu külalisi kodus ei käi, siis tunni ajal Sa oleks nagu meil külas.
Aitäh Sulle!"

Ingrid Saar: "-Kuidas mulle LIVE-tunnid meeldivad? Kohe väga meeldivad. Kuna mul on harjutused selged, ei erine tund väga palju päris tunnist. Muidugi mulle väga meeldiks, kui sa käiksid vahel asendeid korrigeerimas, aga kuna seda võimalust ei ole, ole lihtsalt üritanud ise tublim olla (nt olen sättinud peegli nii, et näen, mis asendis minu selg on). Mõnus on ka peale tundi jutustada.
-Mis oli minu ootus/eelarvamus/hirm alguses seoses LIVE-tundidega?
Ma ei olnud kunagi veebitrennis osalenud. Ehk kõige valdavam oli teadmatuse tunne. Samuti ei olnud ma kindel, kas ma suudan kodus keskenduda. Ilmselt andis viimase positiivse tõuke Sinu kuutervituse video. Suutsin seda mugavalt jälgida ja teha isegi elutoas koos ülejäänud perega.
-Milline on tunne nüüd pärast kuuaega kestnud tunde?
Mul on väga hea meel, et olen tundides osalenud. Mul on olnud kriisi tõttu töiselt pingeline aeg ning tunnid on andnud väga vajalikku energiat."

Tuuli H.: "Üldiselt live-tunnid meeldivad. Mulle meeldib eelkõige see tunne, et kokku lepitud ajal nö lähedki trenni. See aitab hoida tavapärast elurütmi ning motiveerib trenni aja leidma. Internetist leiab lõputult videosid, kuidas iseseisvalt trenni teha, aga see pole päris see. Järele tegemist ma ei ole proovinud ja ei oskagi kommenteerida. Mulle meeldib, et sa õpetajana vaatad vahepeal, kuidas teeme ja annad tagasisidet ka. Ühises live-tunnis on üllatavalt olemas tunne, et teed trenni teistega koos. Kes sinu tunnis on käinud ja seda tüüpi joogaga tuttav, neile kindlasti soovitan osaleda. Kellel vähegi tehniliselt võimalik, siis kindlasti proovida. Tegelikult võiksid kõik huvilised vähemalt proovida ja siis saab igaüks aru, kas see variant sobib talle või mitte. Niisama lisaks veel - tund läheb alati nii kiirelt. Eile oli eriti selline tunne. Justkui alles hakkasime harjutusi tegema ja juba oli lõdvestus. Igatahes mul on hea meel, et sa online trenne hakkasid tegema."

Annika Leis: "Minu kogemused live-tundidega on väga positiivsed. Kui muidu sai Reelika tundides osaleda korra nädalas, siis live-tundides on võimalik osaleda kaks korda nädalas. Kuigi live tunnid on lühemad, siis minu hinnangul saab ikkagi kätte paraja koormuse. Live-tunnis ei ole Reelika su kõrval, aga tema täpse juhendamise abil on lihtne harjutusi järgi teha. Üllatavalt mõnus on võimalus oma kodus matt lahti rullida ja õpetaja juhendamisel joogat teha. Tunni jooksul ning tunni lõppedes on tunne väga sarnane tavatunnis kogetuga, jooga mõju ei sõltu sellest, kus õpetaja asub. Soovitan live-tundi proovida, see on hea võimalus regulaarse joogapraktikaga jätkata ning kui tund mõnikord ajaliselt ei sobi, saab seda kaks päeva järgi vaadata."

Katrin Kõnd: "Minule on järgi vaatamine just väga suure eelise andnud üle pika aja Sinu tundides osalemiseks. Saan teha tunni endale sobival ajal, video vahendusel saadud juhendused on mõnusalt toetavad ning saan joogatada täiesti mõnusas rütmis. Imelises lõpulõdvestuses olen isegi korduvalt saanud nautida „päris“ joogatunni lõpulõdvestust."