fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

 Jooga ja Spapuhkus Mäetaguse FB 960 541 px

Kutsun sind imelisele jooga ja spaa nädalavahetusele Ida-Virumaale Mäetaguse mõisa! Sellel korral toimetame väikeses 10-liikmelises grupis. Majutamine toimub kaunis Mäetaguse mõisas, einestame Mäetaguse mõisa restoranis Rosen ja naudime spaamõnusid. Mäetaguse spaa on tuntud kui Eesti kõige soojem spaa, kus õhu- ja veetemperatuur on võrdselt 30 kraadi ümber. Sind ootab 25 meetrine kahe ujumisreaga bassein, mullivannid ja 7 erinevat sauna. Mõistagi teeme nädalavahetusel joogat - laupäeval toimub joogatund ja jooga nidra seanss, pühapäeval joogatund ja meditatsioon. Kui ilm lubab, joogatame õues värskes õhus, kui on liiga külm või sajab vihma, teeme joogat avaras saalis. Tutvume ka uhke ja ajaloolise Mäetaguse mõisakompleksiga, milles on meile abiks kohalik giid. Puhkuse teisel päeval sõidame ringi ja külastame paari ümbruskonna vaatamisväärsust – Iisaku vaatetorni, sõidame Kuremäele, kus teeme ühe peatuse Kuremäe apteegi kohvikus ning osalema Kuremäe kloostri ekskursioonil.

Loe edasi
 
 
 
Kutsun sind põnevale teekonnale - 3,5 kuu pikkusele rännakule joogamaailma! Kursus alustab kolmapäeval 7. septembril kell 20.00, kokku 15 kolmapäevaõhtust kohtumist. Kursuse viimane tund toimub 14. detsembril. Ühe joogatunni kestvus on 90 minutit. Kursus toimub Nõmme maja aulas aadressil Valdeku 13, joogasaal asub II korrusel, majja sisenemine läbi rulapargipoolse ukse (Noortekeskuse uks). Jooga ei küsi vanust ega sugu, ootan kursusele nii naisi kui mehi, teismelistest kuni seeniorideni välja - kõik on väga oodatud!
 

Seekordne kursus on eriline, sest olen kokku pannud jooga algkursuse ja jooga jätkukursuse - sul on võimalik 15 joogatunni jooksul omandada kõik oskused, et hiljem pärast kursust suurepäraselt hakkama saada hatha jooga kesktaseme tundides. Kursus algab rahulikult, saame selgeks jooga baasteadmised - Päikesetervituse, jooga põhiasendid ja hingamisharjutused. Kursuse teises osas hakkame õpitut lihvima - võtame juurde uusi asendite variatsioone, kinnistame hingamisharjutusi ning kes soovivad, saavad õppida ka peapealseisu. Iga tunni esimesed 15 minutit koosneb jooga teooriast, räägin sulle joogaasendite ja hingamise tervendavast mõjust, tervislikust toitumisest, positiivsest mõtlemisest ja meditatsioonist, lisaks veel jooga ajaloost, erinevatest jooga stiilidest ja kogukondadest. Kursusel õpetan sulle klassikalist hatha joogat. Hatha jooga on see osa joogast, mis aitab läbi füüsiliste harjutuste jõuda meelerahuni ja aitab meie keha, meele ja hinge viia harmoonilisse kooskõlla. Kursuse jooksul muutud sa tasapisi tugevamaks, painduvamaks, sinu hingamisharjumused paranevad ning sa suudad paremini keskenduda ja lõdvestuda.

Loe edasi

 

Oled kutsutud osalema jooga ONLINE algkursusel!

- Kursusel õpetatakse klassikalist hatha joogat. Hatha jooga aitab läbi füüsiliste harjutuste jõuda meelerahuni ja viib meie keha, meele ja hinge harmoonilisse kooskõlla.
- Kursus koosneb 7 tunnist, üks tund kestab vahemikus 60-80 minutit.
- Kursusele on ligipääs 3 kuud.
- Kursusel osaleja saab endale e-maili peale ka põhjalikud kirjalikud teooriaosa materjalid.
- Kursus on salvestatud 2021 aasta veebruaris-märtsis zoom'is toimunud jooga algkursusel.
- Kursuse hind on 91 eurot - BOONUSEKS kingin Sulle veel 2 LIVE/ONLINE või 2 saalitundi (grupitunnid kas Tallinnas Nõmmel või Tartu Joogakeskuses).
- Piletid saad osta Stebbyst - teenusepakkuja Shakti jooga, Fientast või registreeru läbi e-maili This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Loe edasi

Instagram