Main img

 

029 instagram 036 facebook

 

💜 SHAKTI JOOGA ja TARTU JOOGAKESKUS kutsuvad sind erilisele joogapäevale täis avastusi, inspiratsiooni ja meelt avardavaid elamusi. Päev koosneb joogatunnist ja joogaloengust, mis aitavad laiendada sinu piire ja vaimustada sinu keha. Kaasahaaravad arutelud toovad selgust sinu jooga igapäevapraktikasse ning kingivad sulle aega mõistmiseks, järelemõtlemiseks ja kasvamiseks. Joogapäev on avatud neile, kes soovivad liikuda sügavamale oma praktikasse. Töökeeleks on inglise keel. Joogapäev algab kell 12.00 ja lõpeb kell 15.00.

more

 

💜 SHAKTI JOOGA ja JOOGATUBA kutsuvad sind erilisele joogapäevale täis avastusi, inspiratsiooni ja meelt avardavaid elamusi. Päev koosneb joogatunnist, joogaloengust ja õpitoast, mis aitavad laiendada sinu piire ja vaimustada sinu keha. Kaasahaaravad arutelud toovad selgust sinu jooga igapäevapraktikasse ning kingivad sulle aega mõistmiseks, järelemõtlemiseks ja kasvamiseks. Joogapäev on avatud neile, kes soovivad liikuda sügavamale oma praktikasse. Töökeeleks on inglise keel. Joogapäevaga alustame kell 15.00 ja lõpetame kell 18.00

more

 

Omanda jooga ABC — 8 nädalat süsteemset õpet koos kirjalike materjalidega hubases ja ruumikas Nõmme Maja aulas (Valdeku 13). Kursus toimub kolmapäeva õhtuti kell 20.00-21.30 alates 31. oktoobrist kuni 19. detsembrini. Jooga algajate kursusel õpitakse jooga asendeid (aasanad) ja hingamisharjutusi (pranayama’d). Kursuse jooksul arendatakse jõudu, painduvust, hingamisharjumusi, keskendumist ja lõdvestumist. Iga joogatund algab lühikese teoreetilise osaga, kus räägime joogaasendite ja hingamise tervendavast mõjust, tervislikust toitumisest ja positiivsest mõtlemisest.

more

 

Minu joogatundide eest saad tasuda ka läbi SportID platformi. Valikus on nii grupitundide 4x ja 8x kaardid, üksiktunni pääse kui  ka individuaaltunnid. Samuti erinevad õpitoad ja joogalaagrid. Tutvu võimalustega siin.

 

Instagram