Main img

 

029 instagram 036 facebook

 

 

Õpituppa on oodatud on kõik joogasõbrad, kellel on olemas juba mõningane kokkupuude joogaga. Kui Sul on suur soov jõuda AASANATE KUNINGA - PEAPEALSEISUNI või seda asendit täiustada, siis on see õpituba mõeldud just Sulle! Õpituba toimub pühapäeval 1. märtsil kell 12.00-14.00. Kohtume Urban Yogini Õnnelaboratooriumis - Telliskivi 60, ON-Maja II korrus, Telliskivi Loomelinnak, Tallinn.

more

 

 

Omanda jooga ABC — 8 nädalat süsteemset õpet koos kirjalike materjalidega hubases ja ruumikas Nõmme Maja aulas (Valdeku 13). Kursus toimub kolmapäeva õhtuti kell 20.00-21.30 alates 8. jaanuarist kuni 26. veebruarini. Jooga algajate kursusel õpitakse jooga asendeid (aasanad) ja hingamisharjutusi (pranayama’d). Kursuse jooksul arendatakse jõudu, painduvust, hingamisharjumusi, keskendumist ja lõdvestumist. Iga joogatund algab lühikese teoreetilise osaga, kus räägime joogaasendite ja hingamise tervendavast mõjust, tervislikust toitumisest ja positiivsest mõtlemisest.

more

 

Minu joogatundide eest saad tasuda ka läbi SportID platformi. Valikus on nii grupitundide 4x ja 8x kaardid, üksiktunni pääse kui  ka individuaaltunnid. Samuti erinevad õpitoad ja joogalaagrid. Tutvu võimalustega siin.

 

Instagram