fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

 

 

Üle pika aja alustan taas beebiootajatele mõeldud joogatundidega. Sedakorda siis LIVE tunnina esialgu igal reede hommikul kell 10.00-11.00. Tund on nädal aega järelvaadatav - saad leida just endale sobiva aja ning koha, kus tundi mõnusalt kaasa teha.

Ootan joogatundi kõiki tulevasi emasid, ükskõik, kas alles planeerid oma ellu beebit või oled juba jäänud lapseootele. Teeme tunnis läbi spetsiaalselt rasedatele mõeldud hatha jooga harjutusi koos rahustava ja pika juhendatud lõpulõdvestusega. Harjutused on väga tõhusad, praktilised ja lõdvestavad. Räägime ka õigest hingamisest ja jagan oma mõtteid ja kogemusi, kuidas lapseootusajal tekkida võivaid kaebusi leevendada ja ennast positiivselt meelestada eelseisvaks sünnituseks. Valdavalt on tund praktiline ja jutuosa jätame pärast tundi neile, kes seda soovivad ja vajavad.

Olen ka ise 2 lapse ema - minu tütar Isabella sündis 2016. aastal ja minu poeg Christopher 2018. aastal. Mõlemad sünnitused olid kerged ja ilma sekkumisteta, teise lapse valisin sünnitada oma enda kodus. 

Loe ka minu sulest ilmunud artiklit "Hea aeg alustada joogaga", mis ilmus ajakirjas 9 kuud 2017. aasta kevadel.

Osalemispanus üksiktunni eest on 8 eurot, võimalus osta ka 4x või 8x kaart. Vaata täpsemalt hindu ja piletiostuinfot SIIT.

 

Omanda jooga ABC — 7 nädalat süsteemset õpet koos kirjalike materjalidega hubases ja ruumikas Nõmme Maja aulas või läbi veebi Sinu enda kodus - otse reaalajas või järelvaatamisega!

- Kursus toimub kolmapäeva õhtuti kell 20.00-21.30
- Alates 10. veebruarist kuni 31. märtsini (24. veebruaril tundi ei toimu - tähistame vabariigi sünnipäeva!)
- Võid osaleda kursusel reaalajas, samuti on läbi veebi võimalik igat kursuse tundi teha järgi ühe nädala jooksul omale sobivas kohas ja endale sobival ajal. Veebiülekanne toimub läbi ZOOM keskkonna.

more

 

LIVE hatha jooga tund ZOOM keskkonnas esmaspäeviti kell 18.30-19.30 ja kolmapäeviti kell 18.30-20.00 Sinu enda kodus. Tund sobib kõigile tasemetele algajatest edasijõudnuni. 

- Tunnis on võimalik osaleda ka 7 päeva jooksul seda järgi vaadates.
- Osta piletid mugavalt ja kiirelt SIIT: https://fienta.com/et/s/online-jooga-4655
- Pääsmed on müügis ka www.stebby.eu keskkonnas (teenusepakkuja Shakti jooga)
- Pärast piletiostu saadan Sulle tunnile pääsu lingi ja muu vajaliku lisainfo Sinu e-mailile hiljemalt 60 minutit enne tunni toimumist.

more

 

Minu joogatundide eest saad tasuda ka läbi SportID platformi. Valikus on nii grupitundide 4x ja 8x kaardid, üksiktunni pääse kui  ka individuaaltunnid. Samuti erinevad õpitoad ja joogalaagrid. Tutvu võimalustega siin.

 

Instagram