fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

 

Kutsun Sind erilisele jooga- ja hennaõhtule kesk sumedat suve pühapäeval 2. augustil Nõmme lähedal Alliku külas.

ღ jooga
ღ õhtusöök
ღ hennamaaling
ღ inspireeriv seltskond
ღ kaunis suveõhtu aias

Sind ootab tunniajane restart - mõnus energiat andev ja pingeid maandav joogatund joogaõpetaja Reelikaga. Pärast joogat kostitame Sind maitsva ja tervisliku õhtusöögiga (taimetoit), mille kõrvale pakume teed. Kirss tordil igale osalejale on kaunis hennamaaling, mida teostab hennakunstnik Maria. Tundub ju imeline!?

more

 

Oled kutsutud osalema SUVISESSE JOOGALAAGRISSE Peipsi järve kaldal Mustvees 21.-23. augustil. 

Laagris teeme mõistagi palju joogat - kokku on meil kavas 5 joogatundi (Šivananda-hatha jooga). Laagri lõpus kogeme sügavalt lõdvestavat jooga nidra ehk joogaune seanssi. Ilusa ilma korral toimuvad joogatunnid õues, vihma korral joogatame Mustvee spordikeskuse saalis. Laagri majutus toimub Mustvee Spordikeskuse hosteli mugavustega 2-, 3-, 4-kohalistes tubades.Sööme maitsvat ja tervislikku toitu, naudime värsket õhku, loodust ning toredat seltskonda. Nagu ikka tirin Sind ka kohalikku kultuurielu ja vaatamisväärsusi kaema. Seekordne kultuuriprogramm saab olema eriliselt tihe ja värvikas - Peipsimaal on lihtsalt nii palju ägedat ja vahvat, mida näha ja kogeda! Kuhu läheme ja mida teeme?

more

 

LIVE hatha jooga tund ZOOM keskkonnas esmaspäeviti kell 18.30-19.30 ja kolmapäeviti kell 18.30-20.00 Sinu enda kodus. Tund sobib kõigile tasemetele algajatest edasijõudnuni. NB! Augustikuus esmaspäevased LIVE tunnid puhkavad - jätkame taas septembrist!

- Tunnis on võimalik osaleda ka 48 tunni jooksul seda järgi vaadates.
- Osta piletid mugavalt ja kiirelt SIIT: https://fienta.com/et/s/online-jooga-4655
- Pääsmed on müügis ka www.sportid.com keskkonnas (teenusepakkuja Shakti jooga)
- Pärast piletiostu saadan Sulle tunnile pääsu lingi ja muu vajaliku lisainfo Sinu e-mailile hiljemalt 60 minutit enne tunni toimumist.

more

 

Minu joogatundide eest saad tasuda ka läbi SportID platformi. Valikus on nii grupitundide 4x ja 8x kaardid, üksiktunni pääse kui  ka individuaaltunnid. Samuti erinevad õpitoad ja joogalaagrid. Tutvu võimalustega siin.

 

Instagram