fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

Jooga algajate jätkukursus sügis 2020

 

See on ideaalne kursus neile, kes soovivad liikuda edasi oma joogapraktikas. Kursusel antakse põhjalik sissejuhatus ja ettevalmistus peapealseisu õppimiseks (NB! peapeaseisu õppimine on vabatahtlik, kes antud asendit õppida ei soovi, saavad endale asendusharjutuse(d)), jätkatakse klassikaliste asendite variatsioonidega ning hingamisharjutustega. Tunnid muutuvad dünaamilistemaks ja asendeid hoitakse pisut pikemalt kui algkursusel.

Kursus toimub kolmapäeva õhtuti - esimene tund on 28. oktoobril ja viimane tund 16. detsembril. Tunnid toimuvad Nõmme Maja aulas aadressil Valdeku 13 kell 20.00-21.30.

Kursus sobib neile, kes on varasemalt juba läbinud jooga algkursuse või kellel on varasemaid kokkupuuteid joogaga (sobivad ka muud stiilid ja tunnid). Kursus ei sobi päris algajale.

Kursust juhendavad rahvusvaheliselt sertifitseeritud ja pikaaegse õpetamiskogemusega joogaõpetaja Reelika Rohtmaa.
Loe Reelika kohta lähemalt siit
Loe, mida Reelika õpilased on tema kohta öelnud

KURSUSE OSALEMISPANUS on 90 eurot.
NB! Tasuda on võimalik ka Stebby (endine SportID) kaudu. Otsi teenusepakkujat "Shakti jooga".

REGISTREERUMISEKS palun saada e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tasumine toimub arve alusel pärast registreerumist.
Joogakursuse eest tasutud osalemispanust ei tagastata.

- Kursusele on vajalik kaasa võtta oma joogamatt. Kui Sul oma matti veel ei ole, siis saad selle soovi korral osta joogaõpetaja käest. Vaata lähemalt siit.
- Pärast kursuse läbimist on võimalik jätkata tundides käimist kolmapäeva õhtuti kell 18.30-20.00 samas kohas - Nõmme Maja aulas.
- Kursusega kaasa saad ka 2 TASUTA TUNNI VOUCHERIT, mida võid tulla realiseerima kell 18.30-20.00 toimuvatesse tundidesse.

Lisainfo: 556 77 613
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.shaktijooga.com

Oled südamest oodatud! 💙
Reelika