fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

Peapealseisu õpituba 1. märtsil 2020

 

 

Õpituppa on oodatud on kõik joogasõbrad, kellel on olemas juba mõningane kokkupuude joogaga. Kui Sul on suur soov jõuda AASANATE KUNINGA - PEAPEALSEISUNI või seda asendit täiustada, siis on see õpituba mõeldud just Sulle! Õpituba toimub pühapäeval 1. märtsil kell 12.00-14.00. Kohtume Urban Yogini Õnnelaboratooriumis - Telliskivi 60, ON-Maja II korrus, Telliskivi Loomelinnak, Tallinn.

✅ Õpitoas räägime peapealseisu ehk Sirshasana kasulikkusest ja vastunäidustustest. Näitame ja proovime mitmeid peapealseisu ettevalmistavaid harjutusi ning vaatleme üksi pulgi läbi kõik peapealseisu põhisammud. Kõiki osalejaid saame individuaalselt aidata, jagame ka personaalseid näpunäiteid ja soovitusi, kuidas peapealseisu harjutamises edasi jõuda. Õpituba algab soojendusega ja lõpeb lõpulõdvestusega, peapealseisu harjutamise tasakaalustamiseks teeme läbi veel ka mõned teised asendid.

✅ Õpituppa on oodatud on kõik joogasõbrad, kellel on olemas juba mõningane kokkupuude joogaga. Õpitoas on kohti 12 armsale joogasõbrale, nii et igale osalejale jagub piisavalt tähelepanu! 

✅ Õpituba viib läbi joogaõpetaja Reelika Rohtmaa, kel endal peapealseisu kogemust 13 aastat! Kohtumispaigaks on imekaunis ja õdus joogastuudio Telliskivi Loomelinnakus - kõik joogaks vajalik on kohapeal olemas!

✅ Osalemispanus 25 eurot.
Eraldi registreeruma ei pea, Sinu registreeringu kinnitab piletiost, mida saad hõlpsasti teha siit:
https://fienta.com/et/pealpealseisu-opituba

✅ Kuidas ja kuhu tulla? Vaata täpsemalt siit:
https://www.urbanyogini.ee/kuidas-tulla

Tule ja pane ennast proovile - peapealseis on jõukohane kõigile ja igati õppimist väärt! Joogamatid on saalis olemas, Sul tuleb vaid kohale tulla!