fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

Visioonid Bhimaga - Leia OMA jooga (Tartus)

 

💜 SHAKTI JOOGA ja TARTU JOOGAKESKUS kutsuvad sind erilisele joogapäevale täis avastusi, inspiratsiooni ja meelt avardavaid elamusi. Päev koosneb joogatunnist ja joogaloengust, mis aitavad laiendada sinu piire ja vaimustada sinu keha. Kaasahaaravad arutelud toovad selgust sinu jooga igapäevapraktikasse ning kingivad sulle aega mõistmiseks, järelemõtlemiseks ja kasvamiseks. Joogapäev on avatud neile, kes soovivad liikuda sügavamale oma praktikasse. Töökeeleks on inglise keel. Joogapäev algab kell 12.00 ja lõpeb kell 15.00.

💜 JUHENDAJAST

Chris „Bhima“ on Madhura joogastuudio looja ja juhataja päikeselisel Prantsusmaal. Madhura tähendab sanskriti keeles "मधुरा" – magus nagu mesi ja lõhnav nagu jasmiin. Bhima on saanud mitmekülgse ja põhjaliku joogaalase väljaõppe meeskonna liikme ja kaasdirektorina Rahvusvahelistes Šivananda Jooga Veedanta Keskustes Euroopas: Inglismaal, Prantsusmaal, Leedus ja Šveitsis. Ta elas 9 aastat täielikus eraklikkuses, sukeldudes joogamaailma sügavustesse, kus teda juhendasid joogameistrid ehk svaamid. See oli väga väärtuslik kogemus, mis aitas Bhimal jõuda sügavama joogapraktika ja -filosoofia mõistmiseni.

Bhima läbis joogaõpetajate koolituse 2003. aastal Indias Keralas, edasijõudnud õpetajate koolituse 2007. aastal Indias Vrindavanis ja Sadhana Intensive kursuse Prantsusmaal Orleansis 2012. aastal. Ta on kogenud Rahvusvaheliste Joogaõpetajate Koolituste (TTC) õpetaja, kus ta õpetas kokku üle 8 aasta paljusid õpilasi üle maailma. Lisaks on ta läbi viinud erinevaid retriite, kokkamise õpitubasid, meditatsiooni ja jooga filosoofia kursusi.

Bhima õpetab selgelt ja lihtsalt, olles sealjuures alati leebe ja empaatiline, ent vajadusel ka julgustav ja tugev. Ta on osav ja karismaatiline loengupidaja, kui ka nüansirohke ja täpne joogatunni juhendaja. Tema viimase aja tegevused Prantsusmaal on suunatud uue joogasüsteemi arendamisele, mis tuleneb Bhima isiklikest nägemustest ja teadmistest, et aidata inimesi harmoonia ja tasakaaluni. Bhima on väga õnnelik, et saab taas tulla külla Eestisse ning kohtuda siin paljude toredate joogide ja jogiinidega.

💜 OSALEMISPANUS on 25€ (osalemispanus ei kuulu tagastamisele)

REGISTREERUMISEKS palun täida ankeet.
Tasumine toimub arve alusel pärast ankeedi täitmist.

💜 KOHT
Tartu Joogakeskuse ruumidesse sisenemine toimub Kastani 38 hoovi poolt hoovi sisemises nurgas asuvast rohelisest uksest. Tule trepist üles ja teisele korrusele.

💜 MIDA KAASA VÕTTA?
Võta kaas mugavad liikumist võimaldavad riided ja veepudel. Kõik joogaks vajalik, sh joogamatid ja pleedid, on saalis olemas. 

💜 LISAINFO
556 77 613 (Reelika)
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.shaktijooga.com

Oled südamest oodatud!
Bhima ja Reelika 💜💜💜