fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

Vinyasa jooga õpituba Tartu Joogakeskuses

 

See on jooga töötuba täis liikumist, filosoofiat, joondumist ja mõtteid. Hea võimalus saada rohkem teadmisi vinyasa jooga maailmast ning süveneda oma praktikasse, õppida tundma oma keha ja kuulata oma südant ning mõtteid. Laupäevane pärastlõuna täis praktiseerimist ja õppimist iseenda heaks 21. aprillil kell 13.00-16.00 Tartu Joogakeskuses Kastani 38.

Töötoas pühendume vinyasa jooga erinevatele teemadele, kõik selleks, et osalejad saaksid sügamavalt jooga maailma astuda. Esmalt vaatame jooga olemust - mis on jooga, mida tähendab vinyasa ja mis on selle stiili erinevad omadused ning tunnused. Harjutame erinevaid jooga asendeid - mida tähendab joondumine, miks need asendid head on, kuhu nad mõjuvad füsioloogiliselt ja energeetiliselt, kuidas panna neid asendeid omavahel kokku. Räägime pisut hingamisest ja meditatsioonist, et kuidas neid kasutada nii joogaprakitkas kui ka väljaspool. Ja lõpetuseks paneme kõik need teadmised kokku 90 minutilises tunnis, et koheselt saadud teadmised ka praktiliselt kasutusele võtta.

- Õpituba viib läbi särasilmne ja kogenud joogaõpetaja Silja Siller Tallinnast (OMAKLUBI asutaja ja omanik - www.omaklubi.ee).

- Osalemisepanuseks on 25 eurot.

- Registreerumiseks palun täida järgnev ankeet: https://goo.gl/forms/j6PzWIeECjZ8RViv1

- Pärast registreerumist saadetakse Sulle info osalemispanuse tasumise kohta.

- Lisainfo ja kontakt: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 556 77 613.

SILJA SILLER

Silja joogateekond sai alguse rohkem kui 15 aaastat tagasi, kuid sellest esimesest vaimustusest, mida praktiseerimine annab, pole ta siiani üle saanud. Ennekõike armastab ta jooga mitmekülgsust, võimalust olla terve praktika jooksul täielikult hetkes, hingata endasse meelerahu ja tunnetada keha läbi imelise liikumise.

Jooga õpingud on Silja viinud erinevatesse maadesse ja eri õpetajate juurde, tutvustanud talle erinevaid koolkondi ja stiile, ent tänaseks on ta peamiselt jäänud truuks vinyasa maailmale, kus iga hetk on uus, täis avastamisrõõme ning võimalusi. Silja kiindumuseks on jooga kui elukunst - rõõm hetkest ja nauding elust ning ta suurimaks sooviks on jagada seda rõõmu ja energiat igas tunnis. Silja tunnid on omanäolised - segu erinevatest õpetamisstiilidest ja filosoofiatest, täis energiat ning armastust ja põhirõhk on alati hetkes ja südamel.

Ootame Sinuga kohtumist!
Silja ja Reelika