fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

Lõõgastav jooga ja meditatsiooni õpituba Tartus

 

Kutsun Sind osa saama lõõgastavast joogapraktikast koos rahustava meditatsiooniga. Õpituba alustame Šivananda jooga harjutustega, mis valmistavad meie füüsilise keha ja meele ette meditatsiooniks. Teeme põgusa sissejuhatuse meditatsiooni ning läbime ka ühe juhitud meditatsiooniseansi. Kohtume Tartu Joogakeskuses Kastani 38 laupäeval 9. detsembril kell 12.00-14.00.

Mis on meditatsioon?

Meditatsioon on teadlik ja pidev meele vaatlemine. Mediteerida tähendab panna kõrvale tavaline aeg ja koht, selleks, et avastada enda sees olev tarkuse kaev. Meditatsioon annab rahutunde, vaigistab äreva meele, teeb meid tundlikumaks ja intuitiivsemaks ning toob praegusesse hetke kohale. Tõeline meditatsiooniseisund on veel paljugi enamat. 

Mida on vaja kaasa võtta?

Joogamatid, meditatsioonipadjad ja pleedid on kohapeal olemas. Võta kaasa mugavad liikumist võimaldavad riided, riideid saab kohapeal vahetada.

Kuidas registreeruda ja tasuda?

Registreerumiseks saada lihtsalt e-mail aadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Osalemispanus on 18 eurot, tasumine sularahas kohapeal.

Oled südamest oodatud!
Reelika