fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

Jooga- ja spaapuhkus Vihulas

 

Kutsun Sind imelisele jooga ja spaa nädalavahetusele Vihula mõisa!

Sellel korral toimetame väikeses 10-liikmelises grupis. Majutamine toimub kaunis Vihula mõisas, einestame Vihula mõisa restoranis ja naudime spaamõnusid. Mõistagi teeme joogat - kahel päeval kokku toimub meil 3 joogatundi. Kui ilm lubab, joogatame õues värskes õhus, kui on liiga külm või sajab vihma, teeme joogat avaras saalis. Tutvume ka elegantse Vihula mõisakompleksiga, milles on meile abiks kohalik giid, ning kogu nädalavahetuse lõpetab äge Curly Strings'i kontsert! NB! Pakkuda on veel 1 VIIMANE VABA KOHT!

REGISTREERU SIIN: https://forms.gle/8GzZhjM7xCFpey8TA

 

MILLAL ja KUS?

19.-20. juunil Vihula mõisas. Ööbimine 2-kohalistes standardtubades. Sul on võimalus kaasa võtta ka oma pereliikmeid, sh lapsed. Palun vaata Vihula mõisa täpne asukoht järele siit: https://www.vihulamanor.com/et/meist/kontakt-asukoht/.

JOOGA

Kummalgi päeval toimub üks 90-minutiline joogatund ja laupäeval veel lisaks ka üks 60-minutiline tund. Joogatund sobib kõikidele tasemetele - ole Sa kas algaja või juba edasijõudnud või seal kuskil vahepeal - annan tunni jooksul alati mitu harjutuse varianti ning Sa leiad endale kindlasti sobivad. Tundidesse põimin asendeid nii hatha kui ka vinyasa joogast, praktiseerimine hingamisharjutusi ja tunni lõpetab mõnusalt pikk juhendatud lõpulõdvestus. Joogatunde viib läbi joogaõpetaja, Tartu Joogakeskuse asutaja ja omanik Reelika Rohtmaa. Reelika kohta saad rohkem teada siit: http://www.shaktijooga.com/endast

TOITLUSTUS

Laupäevaks oleme Sulle broneerinud nii lõuna- kui õhtusöögi. Einestamine toimub kogu grupile korraga ja antud söögikordadel pakutakse meile Vihula mõisa parimat taimetoitu - lõunasöögiks on supp ja praad ning õhtusöögiks supp, praad ja magustoit. Pühapäeva hommikusöök on hotelli Rootsi lauast ja pühapäevase lõunasöögi osas jätame Sulle vabad käed - saad uudistada Veskiveski kohvikus või valid endale meelepärast Vihula mõisarestoranist. Soovitame Sul pühapäevase lõunasöögi ette broneerida, et Sul oleks kindlus vabade laudade olemasolu osas.

NÄDALAVAHETUSE KAVA

laupäev 19. juuni

kell 11.00-12.30 joogatund
kell 13.00 lõunasöök
kell 14.00 mõisatuur
kell 15.00 check in tubadesse
kell 15.30-17.00 spaamõnud
kell 17.30-18.30 joogatund
kell 19.00 õhtusöök

pühapäev 20. juuni

kell 8.00-10.00 hommikusöök
kell 10.00-12.00 spaamõnud
kell 12.00 check out / vaba aeg / lõunasöök omal käel
kell 14.00-15.30 joogatund
kell 15.30-17.00 vaba aeg ja/või spaahooldused
kell 17.00 Curly Strings'i kontsert

SPAAHOOLDUSED ja MUUD VABA  AJA TEGEVUSED

Soovi korral saad valida endale ka mõne lõõgastava spaahoolduse.
Valiku ja hinnakirja leiad siit: https://www.vihulamanor.com/et/spaa/oko-spaa/
Spaahooldused on Sul vaja kindlasti ette broneerida. 

Hea ülevaate, mida veel Vihula mõisas ja selle ümbruses näha ja ette võtta, saad siit: https://www.vihulamanor.com/et/tegevused/mida-teha/

PRAKTILIST

Võta kaasa joogamatt, meditatsioonipadi, kerge tekk või fliis, hügieenitarbed, joogariided, soe ja mugav riietus, sobivad jalanõud väljas jalutamiseks ja ujumisriided. Kui Sul oma joogamatti ei ole, saad endale hõlpsasti mati tellida, vaata rohkem siit: https://www.shaktijooga.com/joogapood/107-joogamatt 

PAKETID 

Pakett nr 1 - Nädalavahetus koos Curly Strings'i kontserdiga - 260 EUR

Hind sisaldab:
- 1 öö majutust 2-kohalises standardtoas (1 koht 2-toalises toas)
- laupäevast lõuna- ja õhtusööki ning pühapäevast hommikusööki
- 3 joogatundi
- spaakülastust mõlemal päeval
- giidiga juhitud mõisatuuri
- pühapäevane Curly Strings'i kontsert

Pakett nr 2 - Nädalavahetus ilma Curly Strings'i kontserdita - 240 EUR

Hind sisaldab:
- 1 öö majutust 2-kohalises standardtoas (1 koht 2-toalises toas)
- laupäevast lõuna- ja õhtusööki ning pühapäevast hommikusööki
- 3 joogatundi
- spaakülastust mõlemal päeval
- giidiga juhitud mõisatuuri

Võimalus tasuda ka läbi Stebby platformi www.stebby.eu, otsi teenusepakkujat Shakti jooga. Pärast registreerumist saadetakse Sinu e-mailile arve.

REGISTREERU SIIN: https://forms.gle/8GzZhjM7xCFpey8TA

Küsimuste korral võta minuga julgesti ühendust! Helista 556 77 613 (Reelika) või kirjuta This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Kohtumiseni Vihulas - Sind ootab üks suve parimatest nädalavahetustest!