fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

Pihasoojendaja - 20€

 

Pihasoojendaja ehk haramaki (jaapani keeles „kõhumähis”) juured ulatuvad Jaapani 12. sajandi samuraide traditsioonidesse. Kunagi kanti seda Jaapanis peamiselt alusrõivana, kuid viimastel aastatel on kõhumähised leidnud tee tagasi Jaapani moodi nii moe- kui ka terviseaksessuaarina. Soe elastne pihasoojendaja on ideaalne aksessuaar, mida sobib kanda aastaringselt nii sportides, vabal ajal kui ka lõõgastudes.

Pihasoojendaja ühendab endas stiili ja tervislikkust, kõik koos ühes väikses mugavas pakendis. Keha keskosa soojendamisega ergutab see vereringet kogu kehas, soojendades selle kandjat luuüdist varbaotsteni, ilma et ta peaks end mässima paksudesse riidekihtidesse. Seega pole üllatav, et Jaapanis kõhumähiseid nii palju kantakse.

Looduslikust ja elastsest materjalist mugav pihasoojendaja hoiab keha sisetemperatuuri kõrgena, mis aitab hoida käed ja jalad soojana, ükskõik kui külm väljas ka ei oleks. Pihasoojendajad tagavad Sulle mugava enesetunde aastaringselt, mitte üksnes külmadel talvepäevadel. Neid võib kanda ka suvel, kui konditsioneer viib tasakaalust välja meie keha loomuliku temperatuuri. Vaid ühe soojendajaga piha ümber hoiate keha soojana sealt, kust seda enim vajate.

Hind: 20€
Värvivalik: must, punane, helesinine, roheline, roosa, hall
Suurused: XS, S, M, L, XL, XXL
Sikk-sakk mustriga soojades toonides ja külmades toonides pihasoojendajad ainult XL suuruses.
Eritooted ka lastele ja lapseootel emadele.

Küsi lisa ja telli: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.