Main img

 

029 instagram 036 facebook

Jooga algajate jätkukursus alates 8. maist

 

See on ideaalne kursus neile, kes soovivad minna sügavamale jooga praktikasse. Kursusel antakse põhjalik sissejuhatus ja ettevalmistus peapealseisu õppimiseks (NB! peapeaseisu õppimine on vabatahtlik, kes antud asendit õppida ei soovi, saavad endale asendusharjutuse(d)), jätkatakse klassikaliste asendite (aasanate) variatsioonidega ning hingamisharjutustega (pranayama). Tunnid muutuvad dünaamilistemaks ja asendeid hoitakse pisut pikemalt kui algkursusel. Kursus toimub neljal kolmapäevaõhtul maikuus: 8., 15., 22. ja 29. mail kell 20.00-21.30 Nõmme Maja aulas aadressil Valdeku 13.

Kursus sobib neile, kes on varasemalt juba läbinud jooga algkursuse või kellel on varasemaid kokkupuuteid joogaga (sobivad ka muud stiilid ja tunnid). Kursus ei sobi päris algajale.

Kursust juhendavad rahvusvaheliselt sertifitseeritud ja pikaaegse õpetamiskogemusega joogaõpetaja Reelika Rohtmaa.

KURSUSE OSALEMISPANUS on 45 eurot.
NB! Tasuda on võimalik ka SportID kaudu. Otsi teenusepakkujat "Shakti jooga".

Registreerumiseks palun täida ankeet:
https://forms.gle/TV4L9pG5tMSvB79W8
Tasumine toimub arve alusel pärast ankeedi täitmist.
Joogakursuse eest tasutud osalemispanust ei tagastata.

- Kursusele on vajalik kaasa võtta oma joogamatt. Kui Sul oma matti veel ei ole, siis saad selle soovi korral osta joogaõpetaja käest. Vaata lähemalt siit - http://www.shaktijooga.com/joogapood/107-joogamatt
- Pärast kursuse läbimist on võimalik jätkata tundides käimist kolmapäeva õhtuti kell 18.30-20.00 samas kohas - Nõmme Maja aulas ja seda ka läbi kogu suve.
- Üks kursuselt puudutud tund on võimalik eelpool mainitud aegadel pärast kursust järele teha.

Lisainfo: 556 77 613; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.shaktijooga.com

Oled südamest oodatud!
Reelika