Main img

 

029 instagram 036 facebook

Jooga algajate jätkukursus alates 2. jaanuarist

 

See on ideaalne kursus neile, kes soovivad minna sügavamale jooga praktikasse. Kursusel antakse põhjalik sissejuhatus ja ettevalmistus peapealseisu õppimiseks (NB! peapeaseisu õppimine on vabatahtlik, kes antud asendit õppida ei soovi, saavad endale asendusharjutuse(d)), jätkatakse klassikaliste asendite (aasanate) variatsioonidega ning hingamisharjutustega (pranayama). Tunnid muutuvad dünaamilistemaks ja asendeid hoitakse pisut pikemalt kui algkursusel. Kursusega alustame 2019. aasta esimesel kolmapäeval 2. jaanuaril kell 20.00-21.30 Nõmme Maja aulas aadressil Valdeku 13. Kursus koosneb kaheksast kohtumisest korra nädalas kolmapäeva õhtuti kaheksa nädala jooksul, viimane kursuse tund toimub 20. veebruaril.

Kursus sobib neile, kes on varasemalt juba läbinud jooga algkursuse või kellel on varasemaid kokkupuuteid joogaga (sobivad ka muud stiilid ja tunnid). Kursus ei sobi päris algajale.

Kursuse osades tundides antakse edasi ka mõningasi teooriaosasid, näiteks räägime kursusel milles peitub erinevate joogaasendite mõju meie keha erinevatele süsteemidele (vereringele, närvisüsteemile, seedimiselundkonnale, hormonaalsüsteemile jne). Samuti räägime lähemalt praanast (eluenergia) - kuidas praanat suurendada ja kuidas praana kaob. Tuletame meelde jooga 5 põhipunkti ning seletame lahti, mis on jooga 5 teed ehk siis karma jooga, bhakti jooga, radža jooga, njaana jooga.

Kursust juhendavad rahvusvaheliselt sertifitseeritud ja pikaaegse õpetamiskogemusega joogaõpetajad Reelika Rohtmaa ja Aili Jõeleht.

KURSUSE OSALEMISPANUS on 90 eurot.
NB! Tasuda on võimalik ka SportID kaudu. Otsi teenusepakkujat "Shakti jooga".

Registreerumiseks palun täida ankeet:
https://goo.gl/forms/q9k8kuN7crY9E6fI3
Tasumine toimub arve alusel pärast ankeedi täitmist.

Joogakursuse eest tasutud osalemispanust ei tagastata. Osalemispanust on soovi korral võimalik hiljemalt nädal enne sündmuse toimumist ümber vahetada muude Shakti jooga teenuste (õpitoad, joogatunnid jms) vastu.

- Kursusele on vajalik kaasa võtta oma joogamatt. Kui Sul oma matti veel ei ole, siis saad selle soovi korral osta joogaõpetaja käest. Vaata lähemalt siit - http://www.shaktijooga.com/joogapood/107-joogamatt
- Pärast kursuse läbimist on võimalik jätkata tundides käimist kolmapäeva õhtuti kell 18.30-20.00 samas kohas - Nõmme Maja aulas.
- Kuni kaks kursuselt puudutud tundi on võimalik eelpool mainitud aegadel pärast kursust järele teha.
- Kui Sa pole kindel, kas see kursus on just Sulle, siis tee kaasa mõni kolmapäevaõhtune kell 18.30 toimuv joogatund enne kursuse algust. Selleks kirjuta mulle: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Üksiktunni tasu on 10 euot.

Lisainfo: 556 77 613; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.shaktijooga.com
...........................

Enne esimest korda joogatundi tulekut palun loe läbi järgmised soovitused:

1. Proovi mitte süüa vähemalt kaks tundi enne treeningut.
2. Kanna mugavaid ja avaraid rõivaid, kõige parem on joogat teha paljajalu.
3. Lõpulõdvestuseks pane jalga sokid, soovi korral võid end katta pleedi või õhukese tekiga.
4. Informeeri kindlasti joogaõpetajat, kui sul on kõrge vererõhk, vigastus, trauma või sul on olnud hiljuti operatsioon või kui oled lapseootel.
5. Osale joogatunnis täie teadlikkusega ning tea, et ainult Sina üksi vastutad oma heaolu eest.
6. Unusta ära võistlemine teiste ja iseendaga - jooga ei ole sport. Parem areneda aeglaselt, teadlikult ja järjekindlalt. Ole Sina ise!

Kiirusta, sest gruppi mahub vaid loetud arv toredaid joogatajaid!

Oled südamest oodatud!
Reelika