Main img

 

029 instagram 036 facebook

Meditatsiooni ja mantrate õpituba

 

Kutsun Sind rahustavale meditatsiooniseansile ja koos mantraid laulma ning ka mantrate kohta rohkem teada saama. Kohtume sügisel avatud imelises Kristallihaldajate Keskuses Nõmmel laupäeval 8. aprillil kell 13.30-15.30. Seekordses õpitoas räägime täpsemalt mantratest. Kuidas mantrad aitavad kaasa mediteerimisel, kuidas neid valida ja kasutada ning mis on mantrapühitsus. Teeme ka ühe pikema meditatsiooniseansi.

Mis on meditatsioon?

Meditatsioon on teadlik ja pidev meele vaatlemine. Mediteerida tähendab panna kõrvale tavaline aeg ja koht, selleks, et avastada enda sees olev tarkuse kaev. Meditatsioon annab rahutunde, vaigistab äreva meele, teeb meid tundlikumaks ja intuitiivsemaks ning toob praegusesse hetke kohale. Tõeline meditatsiooniseisund on veel paljugi enamat.

Mis on mantra?

Mantra on püha heli, mis võib olla nii tervikfraas, sõna või silp. Tähenduse ja mõju annab talle temas sisalduv helivibratsioonide kompleks. Mantrate laulmine kergendab hinge ja vabastab meie keha blokeeringutest. Helide vibratsioon harmoniseerib meie kehasiseseid vibratsioone — molekulide ja elundite võnkeid. Mantrate laulmine eemaldab psüühilised kompleksid ja muudab meele muretuks, kergeks ja puhtaks. Eelnev lauluoskus ei ole vajalik.

Saad koju kaasa nõuandeid, kuidas iseseisvalt edasi mediteerida, kuidas luua oma meditatsiooni nurk või soovi korral miks ka mitte lausa oma meditatsioonituba. Kuidas tugevdada isiklikku sidet mantratega ja kuidas mantraid kodus ise praktiseerida. Lisaks ka kirjalikud materjalid.

Õpituppa ei ole vaja kaasa midagi võtta, selga mugavad riided ja jalga soojad sokid. Osalemispanus on 20 eurot.

Vajalik etteregistreerimine, oma osalemissoovist palun teata e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kiirusta, sest Kristallihaldajate saal mahutab vaid piiratud hulga meditatsioonihuvilisi!