Main img

 

029 instagram 036 facebook

Meditatsiooni ja jooga nidra õpituba 4. märtsil Nõmmel

 

Kutsun Sind tegema esimesi saame oma meditatsioonipraktikas ning kogema sügavat lõõgastust läbi jooga nidra ehk joogaliku une. Kohtume sügisel avatud imelises Kristallihaldajate Keskuses Nõmmel (Jaama 1a) laupäeval 4. märtsil kell 12.30-14.30.

Õpituba alustame sissejuhatusega meditatsiooni teemal -
avame iidsete joogatarkuste varalaeka ja räägime sellest, mis meditatsioon tegelikult on ja kuidas sinna jõuda. Meditatsioon annab rahutunde, vaigistab äreva meele, teeb meid tundlikumaks ja intuitiivsemaks ning toob praegusesse hetke kohale. Tõeline meditatsiooniseisund on veel paljugi enamat. Läbime koos ühe juhendatud meditatsiooni.

Edasi räägime täpsemalt mantratest. Kuidas mantrad aitavad kaasa mediteerimisel, kuidas neid valida ja kasutada ning mis on mantrapühitsus. Kordame ja laulame koos mantraid võimsa häälega pilli - harmooniumi - saatel.

Õpitoa lõpetame sügava lõõgastusega igal tasandil, mille annab meile jooga nidra (joogalik uni) praktika.

Saad koju kaasa nõuandeid, kuidas iseseisvalt edasi mediteerida, kuidas luua oma meditatsiooni nurk või soovi korral miks ka mitte lausa oma meditatsioonituba. Kuidas tugevdada isiklikku sidet mantratega ja kuidas ise praktiseerida joogalikke lõdvestustehnikaid. Lisaks ka kirjalikud materjalid.

Õpituppa ei ole vaja kaasa midagi võtta, selga mugavad riided ja jalga soojad sokid.

Osalemispanus on 20 eurot.
Vajalik etteregistreerimine, oma osalemissoovist palun teata e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kiirusta, sest Kristallihaldajate saal mahutab vaid piiratud hulga meditatsioonihuvilisi!