Main img

 

029 instagram 036 facebook

Jooga algkursus Nõmmel alates 24.01 2017 - grupp on täitunud!

 

 

Omanda jooga ABC — 8 nädalat süsteemset õpet koos kirjalike materjalidega imelise auraga uues Kristallihaldjate keskuses Nõmmel! Gruppi mahub vaid 10 joogatajat ning joogamatid ja pleedid on kohapeal olemas. Jooga algajate kursusel õpitakse jooga asendeid (aasanad) ja hingamisharjutusi (pranayama’d). Kursuse jooksul arendatakse jõudu, painduvust, hingamisharjumusi, keskendumist ja lõdvestumist. Iga joogatund algab lühikese teoreetilise osaga, kus räägime joogaasendite ja hingamise tervendavast mõjust, tervislikust toitumisest ja positiivsest mõtlemisest. Kursus toimub teisipäeva õhtuti kell 18.30-20.00 järjestikku 8 nädalat.

Kursusel õpetatakse Šivananda joogat, mis on klassikaline hatha jooga. Hatha jooga on see osa joogast, mis aitab läbi füüsiliste harjutuste jõuda meelerahuni ja aitab meie keha, meele ja hinge viia harmoonilisse kooskõlla. Kursust juhendab rahvusvaheliselt sertifitseeritud 10-aastase õpetamiskogemusega joogatreener Reelika Rohtmaa (spirituaalse nimega Shakti).

Kursuse osalemispanus on 95 eurot. Registreerumiseks palun saada Reelikale e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

NB! Kui Sa pole siiski kindel, kas see kursus Sulle sobib, siis tule julgesti TASUTA proovitundi kas 5., 12. või 19. jaanuaril kell 18.30-20.00 Lauliku lasteaeda Kivimäe 17, kus toimuvad minu avatud joogatunnid. Pärast kursuse läbimist on Sul võimalik liituda just nende neljapäevaste joogatundidega Laulikus või jätkata harjutamist kodus omal käel.

Lisainfo: 556 77 613 

Enne esimest korda joogatundi tulekut palun loe läbi järgmised soovitused:

1. Proovi mitte süüa vähemalt kaks tundi enne treeningut.
2. Kanna mugavaid ja avaraid rõivaid, kõige parem on joogat teha paljajalu.
3. Lõpulõdvestuseks pane jalga sokid, soovi korral võid end katta pleedi või õhukese tekiga.
4. Informeeri kindlasti joogaõpetajat, kui sul on kõrge vererõhk, vigastus, trauma või sul on olnud hiljuti operatsioon või kui oled lapseootel.
5. Osale joogatunnis täie teadlikkusega ning tea, et ainult Sina üksi vastutad oma heaolu eest.
6. Unusta ära võistlemine teiste ja iseendaga - jooga ei ole sport. Parem areneda aeglaselt, teadlikult ja järjekindlalt. Ole Sina ise!

Kiirusta, sest gruppi mahub vaid 10 toredat joogatajat!

Oled südamest oodatud! 
Reelika