Main img

 

029 instagram 036 facebook

Mantraõhtud Shaktiga Isvara Jooga koolis

 

 

Kutsun Sind lõpetama nädalat rõõmsas ja lõõgastunud meeleolus koos mantraid lauldes. Laulame tuntud ja vähemtuntud mantraid, näiteks olen valinud kavva ka mõned maailmakuulsaid mantraid Deva Premali, Snatam Kauri ja Shiva Dasi loomingust!

Mis on mantra ja kuidas see mõjub?

Mantra on püha heli, mis võib olla nii tervikfraas, sõna või silp. Tähenduse ja mõju annab talle temas sisalduv helivibratsioonide kompleks. Mantrate laulmine kergendab hinge ja vabastab meie keha blokeeringutest. Helide vibratsioon harmoniseerib meie kehasiseseid vibratsioone — molekulide ja elundite võnkeid. Kirtani ehk pühade laulude laulmine eemaldab psüühilised kompleksid ja muudab meele muretuks, kergeks ja puhtaks. Õhtu lõpetame juhitud vaikusemeditatsiooniga. Laulame enamasti sanskriti keeli, laulmine toimub eeslauljale - Shaktile järele lauldes ja on saadetud harmooniumil. Eelnev lauluoskus ei ole vajalik ja sõnadega laululehed on kohapeal olemas. Kui soovid, võid võtta kaasa ka oma pilli, mida valdad! Tule laula meel rõõmsaks ja hing rahulikuks.

Mantraõhtud toimuvad reede õhtuti Isvara Jooga koolis Parda 10/12 algusega kell 18.30
- 28. oktoobril
- 18. novembril
- 9. detsembril

Osalemispanus 10 eurot, soodushind õpilastele 8 eurot.
Palun registreeru võimalusel ette:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.