fbpx

Main img

 

029 instagram 036 facebook

Jooga algkursus Nõmmel, sügis 2019

 

Omanda jooga ABC — 8 nädalat süsteemset õpet koos kirjalike materjalidega hubases ja ruumikas Nõmme Maja aulas! Kursus toimub kolmapäeva õhtuti kell 20.00-21.30 alates 4. septembrist kuni 23. oktoobrini. Jooga algajate kursusel õpitakse jooga asendeid (aasanad) ja hingamisharjutusi (pranayama’d). Kursuse jooksul arendatakse jõudu, painduvust, hingamisharjumusi, keskendumist ja lõdvestumist. Iga joogatund algab lühikese teoreetilise osaga, kus räägime joogaasendite ja hingamise tervendavast mõjust, tervislikust toitumisest ja positiivsest mõtlemisest.

Kursusel õpetatakse Šivananda joogat, mis on klassikaline hatha jooga. Hatha jooga on see osa joogast, mis aitab läbi füüsiliste harjutuste jõuda meelerahuni ja aitab meie keha, meele ja hinge viia harmoonilisse kooskõlla.

Kursust juhendab rahvusvaheliselt sertifitseeritud 12-aastase õpetamiskogemusega joogatreener Reelika Rohtmaa (spirituaalse nimega Shakti).

Loe Reelika kohta lähemalt SIIT.
Loe, mida Reelika õpilased on tema kohta öelnud.
KURSUSE OSALEMISPANUS on 90 eurot.
NB! Tasuda on võimalik ka SportID kaudu. Otsi teenusepakkujat "Shakti jooga".

REGISTREERUMSIEKS palun täida ankeet.
Tasumine toimub arve alusel pärast ankeedi täitmist.
Joogakursuse eest tasutud osalemispanust ei tagastata.

- Kursusele on vajalik kaasa võtta oma JOOGAMATT. Kui Sul oma matti veel ei ole, siis saad selle soovi korral osta joogaõpetaja käest. Vaata lähemalt SIIT.
- Pärast kursuse läbimist on võimalik jätkata algajate jätkukursusega, mis kestab jõuludeni. Samal ajal kell 20.00 - 21.30 ja kohas - Nõmme Maja aulas.
- Kursusega kaasa saad ka 2 TASUTA TUNNI VOUCHERIT, mida võid tulla realiseerima kell 18.30-20.00 toimuvatesse tundidesse.
- Kui Sa pole kindel, kas see kursus on just Sulle, siis tee kaasa mõni kolmapäevaõhtune kell 18.30 toimuv joogatund augustikuus enne kursuse algust. Selleks kirjuta mulle: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Üksiktunni tasu on 10 eurot.

Lisainfo: 556 77 613; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.shaktijooga.com
...........................

Enne esimest korda joogatundi tulekut palun loe läbi järgmised soovitused:

1. Proovi mitte süüa vähemalt kaks tundi enne treeningut.
2. Kanna mugavaid ja avaraid rõivaid, kõige parem on joogat teha paljajalu.
3. Lõpulõdvestuseks pane jalga sokid, soovi korral võid end katta pleedi või õhukese tekiga.
4. Informeeri kindlasti joogaõpetajat, kui sul on kõrge vererõhk, vigastus, trauma või sul on olnud hiljuti operatsioon või kui oled lapseootel.
5. Osale joogatunnis täie teadlikkusega ning tea, et ainult Sina üksi vastutad oma heaolu eest.
6. Unusta ära võistlemine teiste ja iseendaga - jooga ei ole sport. Parem areneda aeglaselt, teadlikult ja järjekindlalt. Ole Sina ise!

Kiirusta, sest gruppi mahub vaid loetud arv toredaid joogatajaid!

Oled südamest oodatud!
Reelika