Main img

 

029 instagram 036 facebook

OMAJOOGA õpituba Silja Silleriga Tartu Joogakeskuses

See töötuba on mõeldud joogatajatele, kel soov avastada täiesti oma teekond matil. Kuidas liikuda oma keha kuulates, talle pai tehes ja teda avastades? Milliseid asendeid ja liikumisi kasutada ning mis on vajalik täiesti oma joogapraktika kokku panemiseks? Harjutame erinevaid asendeid - mida tähendab joondumine ja kuidas mõjuvad need asendid füsioloogiliselt ja energeetiliselt, kuidas neid omavahel siduda. Kohtume Tartu Joogakeskuses (Kastani 38, www.tartujoogakeskus.com) laupäeval 24. novembril kell 13.00-16.00.

Liigume oma keha rütmis ja avastame erinevaid võimalusi. Hingame, tunnetame, seome mõtted liikumisega ja laseme südamel rääkida. Töötoa lõpetuseks ühendame need teadmised 75-minutilises tunnis ja praktiseerime koos õpitut kasutades.

- Õpituba viib läbi särasilmne ja kogenud joogaõpetaja Silja Siller Tallinnast (OMAKLUBI asutaja ja omanik - www.omaklubi.ee).

- Osalemisepanuseks on 25 eurot (osalemispanus ei kuulu tagastamisele).

- Registreerumiseks palun täida järgnev ankeet:
https://goo.gl/forms/XzjEosPmzOGzVbZq2

- Tasumine toimub arve alusel pärast ankeedi täitmist.

- Lisainfo ja kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 556 77 613

SILJA SILLER

Silja joogateekond sai alguse rohkem kui 15 aastat tagasi, kuid sellest esimesest vaimustusest, mida praktiseerimine annab, pole ta siiani üle saanud. Ennekõike armastab ta jooga mitmekülgsust, võimalust olla terve praktika jooksul täielikult hetkes, hingata endasse meelerahu ja tunnetada keha läbi imelise liikumise.

Jooga õpingud on Silja viinud erinevatesse riikidesse ja eri õpetajate juurde, tutvustanud talle erinevaid koolkondi ja stiile ent tänaseks on ta peamiselt jäänud truuks vinyasa maailmale, kus iga hetk on uus, täis avastamisrõõme ning võimalusi. Silja kiindumuseks on jooga kui elukunst - rõõm hetkest ja nauding elust ning ta suurimaks sooviks on jagada seda rõõmu ja energiat igas tunnis.

Silja tunnid on omanäolised - segu erinevatest õpetamisstiilidest ja filosoofiatest, täis energiat ning armastust ja põhirõhk on alati hetkes ja südamel.

Ootame Sinuga kohtumist!
Silja ja Reelika